Ukraine

Випуск iPhone 12 викликав різке погіршення екології у Китаї

З випуском iPhone 12 серії Apple перестала комплектувати усі свої смартфони зарядними пристроями та навушниками, аргументуючи це турботою про довкілля. Але щось пішло не так. Принаймні про це свідчать дані, пов'язані з екологією у Китаї.

У компанії Apple зазначили, що відсутність навушників і зарядних пристроїв у коробках з iPhone дозволила зменшити викиди вуглецю на 2 мільйони метричних тонн на рік. Однак аналітики американської фірми Morgan Stanley запевняють, що випуск нових iPhone помітно вдарив по екології в Китаї.

Згідно з дослідженням Morgan Stanley, у китайських містах, де розташовані заводи з виробництва iPhone, помітно зросла промислова активність, що призвело до істотного погіршення якості повітря. Аналітики впевнені, що збільшення рівня забруднення повітря у місті Чженчжоу обумовлено саме нарощуванням потужностей з випуску "яблучних" смартфонів.

Випуск iPhone 12 викликав різке погіршення екології у Китаї - фото 432524

"Станом на 26 жовтня дані про якість повітря у Чженчжоу, також відомому як "місто айфонів", показують, що рівень промислового виробництва останнім часом різко виріс – приблизно на місяць пізніше, ніж звичайно, що, як ми вважаємо, збігається з нарощуванням випуску iPhone 12", – написали цього тижня аналітики Morgan Stanley на чолі з Кеті Хуберт.

Подібну ситуацію аналітики помітили в Шеньчжені, Ченду і Чунціні. У всіх цих містах розташовані заводи, де виробляються iPhone.

Football news:

Griezmann on Messi: I admire Leo, and he knows it. We have a great relationship
Rooney on the possibility of a move to Barca in the 2010/11 season: Thinking about it. Could fit in perfectly
Hooray, in England they will let the audience into the stands again! While up to 4 thousand and not everywhere, but the clubs are happy 😊
Solskjaer about the match with Istanbul: these are the Champions of Turkey, it will be difficult
Gasperini on the nomination for the best coach of the year award: If we beat Liverpool, maybe I'll get a few votes
Julian Nagelsmann: Leipzig want to give PSG that final feeling they are talking about
Tuchel Pro Champions League: Match with Leipzig - the final of our group