Ukraine

Віцепрем'єр назвав односторонній вихід України з Мінських угод «самогубством»

Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков  - Віцепрем'єр назвав односторонній вихід України з Мінських угод «самогубством»

Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков 

Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що односторонній вихід України з Мінських угод є «самогубством».

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Виконати Мінські угоди на 100% неможливо», – заявив Резніков.

На питання, чому президент України Володимир Зеленський публічно не заявить про відмову від Мінських угод, Резніков відповів: «Тому що відмовлятися від «Мінська» в односторонньому порядку – самогубство. Цього робити не можна».

Він також розповів, чому Мінські угоди не можуть бути виконані в повному обсязі.

«Його («Мінськ», – ред.) неможливо виконати хоча б тому, що спочатку повинен бути взятий під контроль кордон, а потім проведення місцевих виборів, а у «Мінську» написано навпаки. Мова йде про можливості та необхідність модернізації», – заявив віцепрем'єр.

Раніше Резніков анонсував, що Україна відкриє до 10 листопада два контрольно-пропускні пункти в'їзду-виїзду у районі населених пунктів Щастя й Золоте, а також веде підготовку до чергового розведення військ на чотирьох напрямах.

Також він повідомив, що Україна втратила щонайменше $120 млрд через війну на Донбасі.

Football news:

The stadium is where I am-a YouTube show where the legends of Liverpool and Arsenal taught children to do football tricks
Jovic has recovered from the coronavirus and can play against Sevilla on Saturday
Paredes on Messi at PSG: I Hope so. Welcome Leo with open arms
Trent on the best match of his career: 3-0 with Manchester City in the Champions League. In these games, you can't even communicate with your partners
Pele wrote an appeal to Maradona: I love you, Diego. We have been compared all our lives, but you are incomparable
Until the 65th minute, Manchester United were very good. And then Tuchel used a favorite technique of Solskjaer (DSLR) against him
I would sell Messi in the summer. Economically, it was desirable. Acting President of Barca Tusquets on the crisis