Ukraine

Визнано вчинення порушення при проведенні закупівлі за державні кошти автомобілей спеціального призначення для пожежогасіння

Останні новини Чернігівщини

Літературний конкурс до Дня Десни

Водяні, русалки, мавки, містичні глибини та затонулі містечка, обряди, прикмети та загадкові повір’я – все це міфи та легенди водних об’єктів. Вони становлять вагому частку історії українського народу, яка мандрує часом та поступово оновлюється і доповнюється, або взагалі втрачається і стирається з пам’яті поколінь.

За позовом прокурора навчальний заклад зобов’язано нарахувати та виплатити допомогу випускникам з числа дітей-сиріт

Органи прокуратури області не залишаються осторонь проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захищаючи їх права в суді.

Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем повторного голосування. Тобто «день тиші» під час парламентських виборів припадає на 20 липня.

Ніжин: внаслідок вибуху травмовано людину

18 липня о 05:40 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про вибух з послідуючим горінням в гаражі, що в м. Ніжин по вул. 3 мікрорайон.

20 липня - Міжнародний день шахів

Вже багато років, починаючи з 1966 року, у всьому світі 20 липня відзначають Міжнародний день шахів.

Чернігівське обласне територіальне відділення АМКУ повідомило, що на порушників накладені штрафні санкції 136 000 грн.

Рішенням адмінколегії визнано вчинення порушення, передбаченого п.4 ч.2 ст.6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді спотворення результатів тендеру, з боку ТОВ «МАН Трак енд Бас Юкрейн» (м.Київ) та ТОВ «Промислова компанія «ПОЖМАШИНА» (м.Прилуки) при проведенні Державною службою України з надзвичайних ситуацій закупівлі за державні кошти автомобілей спеціального призначення для пожежогасіння і проведення рятувальних робіт.

Зібрані у справах докази у своїй сукупності свідчили про те, що на всіх стадіях підготовки пропозицій тендеру учасники були обізнані щодо участі кожного з них; вони замінили ризик, що породжує конкуренція на координацію своєї економічної поведінки, що в свою чергу призвело до  усунення між ними конкуренції під час проведення замовником тендеру.

Football news:

Hoffenheim Director on leaving juniors for Bayern: It hurts us because we do all the work at the Academy for them
Atalanta President: PSG is a very strong team. It will be like going to school for us
Bruno was named player of the month in the Premier League for the second time in a row
Giovanni van Bronckhorst: I can't imagine Barcelona without Messi
Zlatan on the future in Milan: Ibra is not a player for the Europa League
Fiorentina wants to get Higuain as part of Chiesa's exchange to Juventus
Direct shots from a corner are a deliberate technique of the team from Portugal. Scored the winning goal in the 91st and moved closer to the Europa League