Ukraine

Влада дає Януковичу можливість виправдатися - політолог

Влада дає Януковичу можливість виправдатися - політолог
Суди слідують трендам реваншу в політиці - Клименку скасували арешт. Фото: Дзеркало Тижня

Відбувається політичне переосмислення подій Революції Гідності. Намагаються нейтралізувати негативний імідж представників влади Януковича, щоб і в нього самого з'явилася можливість виправдатися, вважає директор Міжнародного інституту демократії Сергій Таран.

Вищий антикорупційний суд скасував рішення про заочний арешт колишнього міністра доходів і зборів. За інформацією Радіо Свобода, йдеться про Олександра Клименка, колишнього міністра уряду Миколи Азарова. Був міністром з 2012 по 2014 рік. Після Революції Гідності втік з України до Росії.

"Не здивуюсь, якщо незабаром Клименко спробує приїхати до України. Усі прибічники Януковича заявляють, що вони невинуваті і рано чи пізно повернуться. Але це лише один з епізодів втілення політики реваншу. Справа не в персоналіях, а в намаганні переосмислити події Революції Гідності. Спостерігаємо неможливе за попередньої влади – видачу важливих свідків та злочинців Росії та кримінальні провадження проти учасників Революції", - пояснює Таран.

Інформація про те, що колишній міністр в урядах Януковича і Азарова та голова Антимонопольного комітету за президентства Януковича Віталій Цушко претендує на посаду заступника міністра фінансів, викликала реакцію соціальних мереж.

Зараз ви читаєте новину «Влада дає Януковичу можливість виправдатися - політолог». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Zidane of Real Madrid: I finished my career at 34, and Luca wants to continue
Atletico will extend the contract with Parti and increase the amount of compensation to 87.2 million pounds (Ghana Soccer Net)
This player celebrated reaching La Liga so strangely that he had to take a cocaine test. The result is negative
Liverpool are ready to offer 20 million euros for Tiago, Bayern demand 40 (Sport Bild)
PSG asks Barca for Dembele and 80 million euros in exchange for Neymar (El Chiringuito TV)
Kike Setien: I See myself as Barca's coach next season
Disney's tourist Paradise, where MLS and the NBA return: 50+ playgrounds, a lot of children at normal times, cartoon characters everywhere🧞 ♂ ️