Ukraine

Влада Києва закликає відмовитись 22 вересня від поїздок власним автотранспортом

У Всесвітній день без автомобіля 22 вересня столична влада звернулася до киян з проханням скористатись альтернативним транспортом.

«22 вересня разом із світовою спільнотою Київ відзначатиме Всесвітній день без автомобіля. Департамент транспортної інфраструктури запрошує автовласників на один день відмовитися від поїздок на своїх автівках і скористатися альтернативним транспортом. Наприклад, громадським чи велосипедним», йдеться в повідомленні на сайті Київміськдержадміністрації.

Як нагадали у КМДА, у рамках Європейського тижня мобільності-2020 триває інтернет-марафон. Аби взяти участь, потрібно: зафіксувати на фото чи відео своє пересування містом пішки, на велосипеді чи у громадському транспорті; опублікувати їх у соціальних мережах із хештегом #kyivmobilityweek та передати своїм друзям виклик спробувати пересуватись містом альтернативними способами.

Вперше «День без автомобіля» був організований у Європі 22 вересня 2002 року. Цього дня автомобілістам (і мотоциклістам) пропонується хоча б на день відмовитися від використання транспортних засобів, які споживають паливо.

Football news:

Hans-Dieter flick: I Hope Alaba will sign a contract with Bayern. Our club is one of the best in the world
Diego Maradona: Messi gave Barca everything, brought them to the top. He was not treated the way he deserved
Federico Chiesa: I hope to leave my mark in Juve. We will achieve great results
The Coach Of Benfica: I don't want us to look like the current Barcelona, it has nothing
Guardiola on returning to Barca: I'm happy at Manchester City. I hope to stay here
Fabinho will not play with West ham due to injury
Ronald Koeman: Maradona was the best in his time. Now the best Messi