Ukraine

Влада знову обіцяє збудувати на Київщині ще один міжнародний аеропорт

Летовище розміститься від Києва за 85 кілометрів.

Поблизу Білої Церкви на Київщини збудують аеропорт, який згодом стане міжнародним.

Про це розповів голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов, пише "Інтерфакс-Україна".

"Є відома європейська практика розташування аеропортів на невеликій відстані від столиці, які обслуговують лоукости. Наш перший аеропорт "Біла Церква" отримає статус міжнародного і залучить нові авіакомпанії. Вже цього року ми розробляємо відповідну документацію, а також плануємо прискорити перетворення цього аеропорту в міжнародний", - сказав Чернишов.

Також планується відкриття пункту пропуску через державний кордон, а надалі - будівництво пасажирського та вантажного терміналів.

"Поруч із аеропортом - залізниця, це створить унікальний комфортний хаб для перевізників. Ми очікуємо, що це позитивно вплине на розвиток туризму та економіки України", - зазначив голова ОДА.

Відстань між Києвом та Білою Церквою становить 85 км. Від "Борисполя" до столиці – 35 км.

Нагадаємо, попереднє керівництво Мінінфраструктури два роки тому обіцяло, що аеропорт у Білій Церкві з'явиться до 2020 року. Летовище буде пристосоване до вантажних та пасажирських перевезень, а також міститиме сучасний центр з обслуговування та ремонту повітряних суден. Орієнтовна вартість проєкту на той час – 52 мільйони євро. Ще раніше у міністерстві розповідали про свої наміри розвивати аеродроми в Гостомелі, Житомирі, Ніжині та Білій Церкві для лоукост-перевезень.

Відео Переліт стоячи: італійська компанія запропонувала нові крісла для літаків-лоукостерів

Концептуальну модель представили на виставці у Гамбурзі. Сидіння нагадують сідла, однак ще мають спинку. За даними ЗМІ, нові крісла легші та дешевші. А головне, що допоможуть бюджетним авіакомпаніям зекономити місце на борту. Адже відстань між пасажирськими сидіннями зменшиться на більш ніж 10 сантиметрів.

Переліт стоячи: італійська компанія запропонувала нові крісла для літаків-лоукостерів