logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Внаслідок ракетного удару Ірану травми отримали 34 американських військових

Внаслідок ракетного удару Ірану травми отримали 34 американських військових
17 військових досі залишаються в госпіталях. Фото: Picture

Внаслідок ракетного удару Ірану по іракській авіабазі 8 січня 34 військовослужбовців США отримали черепно-мозкові травми.

Половина травмованих військовослужбовців повернулася до своїх обов'язків. Решта 17 солдатів перебувають під медичним наглядом. Про це повідомив головний представник Пентагону Джонатан Хоффман, передає AP News.

Президент Дональд Трамп спочатку заявляв, що під час атаки 8 січня на авіабазу з американцями ніхто не постраждав. У той же час, за словами військових, про симптоми відразу після удару ніхто не повідомляв - про них стало відомо через кілька днів.

Після перших повідомлень про поранення Трамп називав їх "головним болем", зазначивши, що це не так серйозно, як травма, пов'язана з втратою кінцівок.

Іран завершив помсту за вбивство генерала Касема Сулеймані і не стане здійснювати нових військових нападів, якщо з боку США не буде військової агресії. Ісламська республіка діяла виключно реалізуючи своє право на самооборону та не збирається продовжувати атаки, повідомив постійний представник Ірану при ООН Маджид Тахт-Раванч.

Зараз ви читаєте новину «Внаслідок ракетного удару Ірану травми отримали 34 американських військових». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Themes
ICO