logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Внаслідок удару американських безпілотників у Афганістані загинули 10 мирних жителів – влада

На початку січня внаслідок удару американських безпілотників у провінції Герат на заході Афганістану загинули щонайменше 10 мирних жителів, зокрема троє жінок та троє дітей. Про це повідомив місцевий чиновник 22 січня.

За його словами, удар був нанесений 8 січня. П’ятеро людей отримали поранення.

За словами члена Ради провінції Ахмада Карохі, внаслідок атаки також загинули 16 бойовиків угруповання, яке відкололося від «Талібану», разом з їхнім командиром. Карохі назвав атаку «величезною помилкою», адже це угрупування є своєрідним буфером між мирними жителями та талібами.

Таліби продовжують майже щоденні напади на афганських силовиків і військових США, а також урядовців Афганістану, хоча одночасно «Талібан» веде мирні переговори з посланцем США, що мають на меті дійти домовленості про завершення воєнного конфлікту в Афганістані.

Themes
ICO