Ukraine

Волинський священник привітав Путіна з Днем ангела - розлючені селяни повісили на церкву свій замок

Люди хочуть особистої ромозмови з ним.

У селі Галинівка Волинської області місцевий священник у соцмережі помилково привітав президента РФ Володимира Путіна з іменинами. Такі дії настоятеля храму обурили селян і вони "зачинили" його церкву повісивши на двері свій замок.

Про це пише місцеве видання "Буг".

Привітання церковника помітив у мережі місцевий журналіст, прикріпивши до свого допису відповідний скриншот. Під його постом низка користувачів, яких обурила поведінка настоятеля храму, залишили негативні коментарі.

Цікавий момент... Волинський священник московитської секти привітав Хуйло з днем ангела. Цензурних слів бракує...

Опубликовано Алексеем Бияновым Понедельник, 3 августа 2020 г.

Однак наступного дня священник у своєму Facebook пояснив, що опублікував привітання Путіну випадково, бо погано знається у сучасних технологіях і помилився. Після чого видалив відповідне повідомлення.

"28 липня я вітав іменинників, як завжди, з днем Ангела. Традиційно, набраний текст взяв на розсилку всім, хто носить ім’я Володимир. Оскільки добре не розбираюся в смартфонах та Facebook, то помилково в розсилку попав президент РФ. Друзі побачили, підказали - і я привітання видалив", - написав він.

Попри його пояснення місцеві віряни 5 серпня зрізали замок на храмі й повісили новий. Зі слів голови ОТГ Сергія Панасевича, про інцидент йому відомо. Чиновник каже, що надійшов анонімний дзвінок.

Також очікується, що цього тижня перед храмом відбудуться збори селян, на яких обговорюватимуть подію, і покликали на неї самого священника. 

Нагадаємо, раніше у Дніпрі священники під час карантину влаштували масове зібрання людей та причастя однією ложкою. За це комунальники викопали яму просто перед входом до їхньої церкви. 

Football news:

Jose Mourinho: what happened to Dyer is not normal, he was dehydrated. If the League management doesn't care about the players, I don't
Jose went berserk twice during the match with Chelsea: ran over Lampard and ran to look for Dyer - he rushed to the toilet right during the game
Lampard on relegation from the League Cup: we Need to keep a positive attitude. Everything will come if Chelsea score second, leading the score
Call of nature, what can you do? Dyer explained why he ran to the dressing room during the match with Chelsea
Mourinho and Lampard shook hands before the penalty shootout. In the first half, they had a fight
Dest arrived in Spain to complete a transfer to Barca
Lionel Messi: I Am responsible for my mistakes. I wanted Barcelona to become stronger