Ukraine

Володимир Бойко: “Нарешті Петро Олексійович дізнається хто зараз править в Іспанії”

Володимир Бойко: “Нарешті Петро Олексійович дізнається хто зараз править в Іспанії”
Володимир Бойко: “Нарешті Петро Олексійович дізнається хто зараз править в Іспанії”

Провідна іспанська газета «El País» у великій статті, присвяченій планам нового прем’єр-міністра, аж два рази згадала українського президента у зв’язку з його візитом до Іспанії, який наразі триває: «El nuevo jefe del ejecutivo, Pedro Sánchez, se estrenará este lunes en política internacional con la visita de trabajo del presidente de Ucrania, Petró Poroshenko, un país con el que ahora no hay grandes conflictos pero al que se quiere prestar atención por su posición estratégica… El presidente Poroshenko no es un desconocedor de España, porque posee una casa de verano en la lujosa urbanización La Zagaleta, en Benahavís, Málaga». 

Перекладаю для тих, хто не розуміє іспанську: «Новий керівник виконавчої влади, Педро Санчес, цього понеділка дебютує в міжнародній політиці робочим візитом президента України Петра Порошенка, чия країна зараз не має великих конфліктів, але на яку хочеться звернути увагу через її стратегічне розташування… Президент Порошенко не чужий для Іспанії, оскільки володіє літнім будинком у розкішному селищі Ла Саґалета, у Венаавісі, Малага».

І більше – ані слова про перший за 22 роки офіційний візит володаря території в центрі Європи з сорока з чимось мільйонами населення. Шкода лишень, що автор «El País» забув додати, що Петро Порошенко не чужий не тільки для Іспанії, але й для України, де також має чимало нерухомості. Іспанська газета «ABC», яка орієнтована на більш консервативного читача, ніж «El País», згадала про Петра Порошенка докладніше, присвятивши візиту українського президента невеличку замітку. 

Втім, цей допис прикрашений світлиною не Порошенка, а все того ж Педро Санчеса, а йдеться в ньому лише про те, що президент України, побувавши в Галісії, приїде в Мадрид, де зустрінеться з Королем Іспанії Феліпе VI, прем’єр-міністром Педро Санчесом і главою верхньої палати парламенту Аною Пастор, а також разом з українською громадою в Іспанії візьме участь у молебні за мир, що відбуватиметься в мадридському катедральному соборі Альмудена. Такий насичений візит президента України не може не радувати – нарешті Петро Олексійович довідається, хто зараз править Іспанією.

Бо під час недавнього футбольного матчу в Києві Порошенко повідомив на своїй фейсбук-сторінці, що він вболіває на стадіоні «Олімпійській» разом з Королем Іспанії Хуаном Карлосом І, у той час як дон Хуан Карлос чотири роки тому зрікся престолу на користь свого сина та вийшов у запас з військової служби й наразі главою держави, верховним головнокомандувачем збройних сил і Королем Іспанії є Феліпе VI.

Володимир Бойко

Football news:

Barcelona will lose 100 million euros due to the coronavirus. The club expected to make 200 million euros in profit
Police have opened a case against Ronaldo's 10-year-old son. He was self-driving a jet ski (The Sun)
Lampard on the cancellation of city's ban: I Never hoped that an extra team would get into the Champions League
Thibaut Courtois: to take the title, you have to suffer. It is not easy to win every match
Antonio Conte: I will not hesitate before leaving if Inter are not happy with what I am doing
Diego Godin: Inter will do everything to keep second place. Now we need to think about how to catch up with Juventus
Harry Maguire: Manchester United want to fight for trophies