Ukraine

Восени Україна почне підготовку офіцерів за стандартами НАТО

Андрій Таран привітав випускників та науково-педагогічний склад Національного університету оборони України - Восени Україна почне підготовку офіцерів за стандартами НАТО

Андрій Таран привітав випускників та науково-педагогічний склад Національного університету оборони України

Фото: Міноборони

З нового навчального року офіцерів оперативного та стратегічного рівнів в Україні готуватимуть за процедурами НАТО. Про це заявив міністр оборони України Андрій Таран на випуску в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, повідомляє пресслужбаМіноборони.

Особливої актуальності це набуває після підтвердження на саміті Альянсу 14 червня перспектив членства України в НАТО.

«Міністерство оборони України впевнено рухається до досягнення чергового етапу військової реформи, в результаті якої Збройні сили отримають оперативні бойові можливості відповідно до стандартів НАТО», – сказав Таран.

Він зазначив, що система військової освіти України активно працює над трансформацією процесів підготовки кадрів.

«Радий анонсувати, що вже з вересня 2021 року підготовка офіцерів оперативного та стратегічного рівнів в університеті відбуватиметься за оновленими освітніми програмами, розробленими з урахуванням натовських процедур планування та прийняття військових рішень», – сказав міністр.

Нагадаємо, 6 квітня президент України Володимир Зеленський обговорив з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом загострення безпекової ситуації на Донбасі. Президент наголосив, що у відносинах з НАТО для України найбільш актуальним питанням є можливість отримання Плану дій щодо членства в Альянсі.

«Ми віддані реформуванню нашої армії та оборонного сектору, але одними реформами Росію не зупинити. НАТО – це єдиний шлях до закінчення війни на Донбасі. ПДЧ стане справжнім сигналом для РФ», – сказав Зеленський.

Коментуючи заяву Зеленського, США зазначили, що виступають за політику «відкритих дверей» НАТО щодо країн, охочих вступити в Альянс.

Литва запропонує союзникам по НАТО надати Україні План дій щодо членства (ПДЧ), після реалізації якого країна могла б стати членом Альянсу.

До слова, Україна візьме участь у низці військових навчань НАТО у 2021 році.

Football news:

Manchester United, Liverpool and Man City were Interested in Bailey, but did not want to pay 40 million pounds to Bayer
Alisson on a new contract with Liverpool: I didn't spend much time thinking about it. I'm happy here
Van Gaal on his appointment to the national team: Dutch football has always been close to me
Bayern and Kimmich are close to a contract until 2026. Only Lewandowski will receive more Jozua
Medal standings of the Olympic Games-2020: the British still beat Russia, and China slowed down with gold
PSG are the last people who want to see the Champions League winner. The head of the Supervisory Board of Eintracht Frankfurt, Philip Holzer, spoke about the situation on the transfer market
Ronaldo will play against Barcelona in the Joan Gamper Cup