Ukraine

Вже з грудня в Україні можуть реєструвати 20 тисяч хворих на COVID-19 за добу, – дослідження

Науковці Світового центру даних КПІ спільно з Інститутом епідеміології та інфекційних хвороб змоделювали поширення коронавірусу в Україні. У найближчий тиждень число хворих COVID-19 за песимістичним сценарієм може досягти 20 тисяч.

Згідно з розрахунками вчених, стрімке зростання захворюваності може стати причиною для введення локдауну в Україні. Про це повідомив Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

Однак є й оптимістичний сценарій, згідно з ним найближчим часом рівень захворюваності коливатиметься в діапазоні 10 – 16 тисяч випадків щодоби.

Хворих насправді більше

Науковці встановили сильний кореляційний зв'язок між кількістю виявлених випадків COVID-19 і кількістю зареєстрованих захворювань на грип і ГРВІ (коефіцієнт кореляції дорівнює 0,88). Це свідчить про недодіагностику випадків COVID-19 із легкими та середньої важкості формами.

Також очікують, що відсоток летальності внаслідок коронавірусу спаде до 1,75 %. Він майже вдвічі нижчий за рівень цього показника у весняно-літній період.

Статистика поширення COVID-19 в Україні наразі

Football news:

Lampard on Mount: I moved to Chelsea at his age and it took me a year to find myself. And he already has so many games
Mbappe does not score for PSG 4 matches in a row. This is his worst streak since April-May 2018
Mourinho on Rashford's words: Go to Opta and draw your own conclusions. Liverpool - Manchester United-and so quite a loud match
Ronaldo: Real Madrid made a mistake by letting Hakimi go. Sometimes I say to myself: Imagine yourself and him - we would move at a good speed
Barcelona would not consider Messi's participation in the game with Athletic if it were not for the trophy match
Jurgen Klopp: Manchester United are now flying forward and we have difficulties. But we are not so far from the top of the form
Klopp on hugs: If it was a threat to the players' health, we wouldn't do it. The pitch is a safe place