Ukraine

Watch Dogs Legion: гра отримує перші відгуки

Сьогодні, 29 жовтня, виходить гра Watch Dogs Legion від Ubisoft. Проте журналісти вже встигли заздалегідь її оцінити та розповісти про свої враження.

Watch Dogs: Legion нарешті представлена. На популярному агрегаторі Metacritic з'явилися оцінки західних журналістів. Здебільшого критики задоволені, пише IGN.

Перші оцінки

На Metacritic у гри 74 бали зі 100 можливих для ПК-версії, 73 бали у варіанті на PlayStation 4 і 79 балів у версії для Xbox One.

На думку критиків, це великий крок уперед для серії. Вони хвалять відкритий деталізований світ з безліччю різноманітних занять. Сподобалась також можливість завербувати кожного жителя Лондона, що дає неймовірну кількість варіантів дій.

Невдоволення викликали застарілий движок і повторюваність у битвах, а також велика кількість рутинних занять після часткового проходження.

Оцінки деяких видань:

Watch Dogs: Legion вийшла 29 жовтня на ПК, Xbox One і PlayStation 4. 10 листопада очікується на Xbox Series X/S, а 12 листопада на PlayStation 5 в цифровій версії і 24 листопада на дисках.

Дивіться трейлер гри Watch Dogs: Legion: відео

Football news:

Robertson about VAR: We just want consistency. The same mistakes are made
In the USSR, only football was hotly debated. In 1947, writer Steinbeck and war photographer Capa traveled around the Union and went to a match in Georgia
Joan Laporta: Barcelona and the Champions League are a shattered success story. I want to return the club to the top of world football
Cavani apologized for the word Negrito on instagram: I am against racism. The last thing I wanted to offend anyone
Loew will lead the German national team at the Euro
Klopp on van Dijk: His knee doesn't look good, but it looks good for the knee that was recently operated on
Pirlo does not discuss tactics with Juve players. Interesting and Kolisevski do not understand their problems on the field (Corriere della Serra)