Ukraine

З якого віку та які ягоди можна давати малюкам: перелік

З якого віку та які ягоди можна давати малюкам: перелік

Ягоди малюкам давати можна і потрібно, але, попри їх користь, варто пам’ятати про міру. Надмірне вживання ягід може нашкодити здоров'ю дитини.

У ягодах міститься велика кількість цукру, тому їх не рекомендують давати у великій кількості дітям, які страждають на ожиріння, пише "Наша Мама".

Переїдання може спричинити бродіння у кишечнику, і як наслідок – метеоризм та пронос.

Ожину, смородину та аґрус можна давати малюкам з 7 місяців.

Ожина підвищує імунітет, допомагає при кашлі та стимулює виділення шлункового соку, допомагає при лікуванні стоматиту. Це чудове джерело вітамінів А і С, каротину і органічних кислот, а також глюкози та фруктози.

У смородині міститься багато вітаміну С, а також вітаміни А і PP. Ця ягода добре зміцнює імунітет, покращує апетит, вона є допомагає при болях в горлі або животі, збільшених мигдалинах.

Аґрус містить багато корисних речовин – органічні кислоти, пектин, солі калію, натрію, кальцію, магнію, міді, заліза, а також вітаміни С, А, P і PP. Ця ягода може виводити токсичні сполуки, очищуючи кишечник. Аґрус допомагає при анемії та зміцнює стінки судин.

З 1 року можна давати дітям черешню. У ній міститься речовина, яка стимулює організм до очищення від сечової кислоти. Черешня попереджує утворенню тромбів, зниженню згортання крові та допомагають при болях у шлунку.

До слова, харчові звички є результатом копіткого навчання. І свою дитину можна заохотити не лише їсти здорову їжу, а робити це з задоволенням.

Football news:

Fiorentina wants to get Higuain as part of Chiesa's exchange to Juventus
Direct shots from a corner are a deliberate technique of the team from Portugal. Scored the winning goal in the 91st and moved closer to the Europa League
Brescia reported that Balotelli weighs 100 kg. He gained 8 kg of extra weight
60 years ago, the USSR team was the first to win the Euro
The Premier League admitted that incorrect penalty decisions were made in all of Thursday's matches
Manchester United of the mid-90s, Flamengo of the 70s, England of the 80s: 101 best forms in the history of football (first part)
UEFA President: The memory of the Soviet victory at Euro 1960 will live long