Ukraine

З України в Європу: компанія Wizz Air оголосила про відновлення перельотів

Відновлення перельотів відбудеться з України до Угорщини, Німеччини, Данії, Естонії, Греції та Великої Британії

Авіакомпанія Wizz Air оголосила про відновлення перельотів з України до Угорщини, Німеччини, Данії, Естонії, Греції та Великої Британії, про це повідомляє пресслужба компанії.

Через карантин Wizz Air впровадила нові правила для забезпечення дистанції між пасажири під час посадки та дотримання посилених санітарних заходів у салонах літаків. Крім цього, пасажирам рекомендують реєструватися на посадку та купувати послуги онлайн, щоб за можливості зменшити фізичну взаємодію в аеропорту.

Упродовж перельоту пасажири мають носити захисні маски, а екіпаж — рукавички. Крім того, пасажирам роздають дезінфікуючі серветки. У салонах регулярно проводять дезінфекцію, а усі літаки авіакомпанії додатково дезінфікуються вночі противірусним розчином, — зазначили у Wizz Air.

У компанії повідомили, що з 17 червня доступні подорожі з України за такими напрямками:

Варто зазначити, що поки що країни-члени ЄС продовжили заборону на в'їзд іноземців до Євросоюзу. Проте вже з 1 липня вони можуть почати відкривати кордони для туристів, про це пише Інтернет-видання hromadske/

Зараз до Європейського Союзу можуть полетіти тільки люди, які постійно проживають у ЄС, громадяни країн-членів ЄС, що нині перебувають за кордоном, члени їхніх родин та дипломати. Також в'їзд до Євросоюзу дозволяють медикам і дослідникам, людям, що перевозять товари, і прикордонникам.

Нагадаємо, з 15 червня Україна відновила міжнародне пасажирське авіасполучення.

Football news:

Jurgen Klopp: We are not thinking about next season, but about this one. There is much more to come
Inter is ready to buy out Sanchez from Manchester United for 20 million euros (Goal)
Werder fans are the best: they supported the team with a tractor emblem and thanked the Union with a hundred cases of beer
Flick about the Cup final with Bayer: It will not be like in the championship. They can hurt us
Holland will play in Dortmund and under 9-m number from the next season
Solskjaere and Lampard are among the contenders for the title of best coach in June in the Premier League
Umtiti injured his left knee. He won't have surgery