Ukraine

Закарпатські рятувальники попереджали винекненню пожежі в екосистемах

Рятувальники Закарпаття спільно з представниками лісових господарств продовжують здійснювати рейдові перевірки щодо недопущення пожеж у екосистемах краю.

Сьогодні, 18 червня, такі заходи відбулися у Виноградівському та Хустському районах.

Працівники Виноградівського районного відділу Управління ДСНС в області, спільно з лісовою охороною ДП «Виноградівський Держлісгосп», провели роз’яснювальну роботу з громадянами, котрі відпочивають в лісопарковій зоні м. Виноградів. Жителям райцентру нагадали правила поведінки з вогнем у лісових масивах та попередили про відповідальність, що виникає при порушенні вимог чинного законодавства.

У свою чергу хустські рятувальники відвідали територію обслуговування Липчанського навчально-виробничого лісництва. Спільно з представниками даного підприємства працівники ДСНС перевірили наявність мінералізованих смуг навколо лісових масивів та протипожежних розривів, а також обстежили стан доріг та протипожежного водопостачання.

Також з населенням, яке проживає поблизу лісових угідь, проведено бесіди, під час яких наголошувалося на забороні спалювання сухої рослинності на відкритій території, а також розведенні багать у вітряну погоду тощо.

Шановні громадяни, будьте свідомими! Пам’ятайте, що лише висока культура поводження з вогнем та дотримання правил пожежної безпеки позбавить вас неприємностей, пов’язаних із негативними наслідками пожеж.

У ДСНС України в Закарпатській області


Football news:

Atalanta extended the winning streak to 11 matches, beating Sampdoria-2:0
Milner played his 536th game in the Premier League and was ranked in the top 5 of the League in games played
Barca midfielder Fati is removed in the Derby with Espanyol. He spent 5 minutes on the field
Suarez scored 195 goals for Barcelona and finished third in the club's top scorer list
Daniele de Rossi: People call Messi cowardly, but they are afraid to ask their wives for a remote control from the TV
Daniele de Rossi: Ronaldo is comparable to Messi in goals and trophies, but Leo's game is more fun
Pep about 5:0 with Newcastle: Manchester City tries to score more goals out of respect for the tournament and the opponent