Ukraine

Законопроект про компенсації для бізнесу має вступити в силу до 9 грудня - Арахамія

КИЇВ. 28 листопада. УНН. Законопроект про підтримку малого і середнього бізнесу, який передбачає компенсацію для найманих працівників у розмірі 8 тисяч грн, повинен вступити в силу до 9 грудня. Про це сказав глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія журналістам за підсумками спільного засідання керівництва парламенту, уряду і лідерів фракцій, передає кореспондент УНН.

"Ми обговорювали прийняття законопроектів по підтримці малого і середнього бізнесу. Тут є досить стислі строки. Там 2 млн людей, по розрахункам уряду, найманих працівників, яким потенційно може бути компенсація до 8 тис. грн на людину… Для того, щоб держава підготувала все інфраструктурно для виплат, треба щоб цей законопроект був підписаний і вступив у дію до 9 грудня", - сказав Арахамія.

З його слів, з урахуванням стислих строків, "треба правильно спланувати проходження цього законопроекту".

"Більшість часу на нараді фактично витратили на те, як пройти ці бюрократичні узгодження для того, щоб пройти ці терміни", - додав нардеп.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський 24 листопада анонсував низку законопроектів щодо заходів для економічної підтримки громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями.

За словами Глави держави, розроблені законодавчі ініціативи, зокрема, передбачатимуть, що фізичні особи-підприємці та наймані працівники, чия сфера діяльності потрапляє під закриття через карантин, отримають матеріальну допомогу у розмірі 8 тис. грн.

Football news:

Real Madrid coach Bettoni about 4-1 with Alaves: A well-deserved win. Zidane is very happy with the game
Benzema is about 4:1 with alavesa: a Good game is important for confidence. After a tough week, Real Madrid are on the right track
Cheltenham scored against Man City after an out - in the best tradition of Rory Delap. Throw the ball to 30 meters helped the towel
Benzema has scored 15+ goals in 10 of his 12 seasons at Real Madrid
Ibrahimovic-Zapate: I've scored more goals than you've played in your career
Pep Guardiola: Foden should be a Photon, not de Bruyne. There is only one de Bruyne
Bruno on Liverpool's form: Big clubs and players can prove themselves at any time