logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Закордонні активи Газпрому розморозили – Нафтогаз пояснив причину

Закордонні активи Газпрому розморозили – Нафтогаз пояснив причину
Російські активи арештували у лютому 2018-го. Фото: 112 Україна

Влада Англії, Уельсу, Нідерландів і Люксембургу зняли арешт з активів російського Газпрому.

Російські активи арештували у лютому 2018-го. Їх заморозили на вимогу НАК "Нафтогаз" у рамках судового спору з Газпромом, пише DW.

За даними Нафтогазу, арештували закордонні активи на суму понад $2,56 млрд.

Газпрому про скасування арештів Англія і Уельс повідомили 14 січня, Нідерланди - 10 січня, Люксембург - 11 січня.

"Арешти накладалися на активи Газпрому в різних юрисдикціях, щоб змусити його заплатити борг за рішенням Стокгольмського арбітражу, $2,9 мільярдів. Гроші від Газпрому отримали 27 грудня 2019 року", - пояснили у Нафтогазі.

У грудні 2019 Росія та Україна підписали новий договір про транзит газу в Європу через українську територію. Також уклали мирову угоду, що передбачає відмову від взаємних судових претензій щодо газових контрактів від 2009 року. У її рамках Газпром виконав рішення Стокгольмського арбітражу і виплатив Нафтогазу $2,9 млрд.

Зараз ви читаєте новину «Закордонні активи Газпрому розморозили – Нафтогаз пояснив причину». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Themes
ICO