logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Запоріжці масово отруїлися суші: службу доставки тимчасово закрили

Під час перевірки в роботі служби доставки SUSHI 3303 було виявлено купу порушень: заклад в державному реєстрі потужностей операторів ринку не зареєстрований, а загальна кількість працюючих у вищезазначеному закладі не встановлена. Документи, що засвідчують якість та безпеку харчових продуктів, не були представлені.

Крім того мали місце порушення санітарно-гігієнічного режиму, технології приготування страв, недотримання персоналом закладу правил особистої гігієни. Також виявлені відхилення від нормативних показників за мікробіологічними показниками в пробі готової продукції та змивів з об’єктів зовнішнього середовища.

Про подібні порушення повідомлено в поліцію, ГУ Держпраці та ГУ ДФС області. На ФОП складено протокол про порушення Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Наразі роботу служби доставки SUSHI 3303 тимчасово припинено.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Themes
ICO