Ukraine

Затримання бойовиків «Вагнера». Лукашенка доручив запросити в Білорусь генпрокурорів України та Росії

Раніше Мінськ звертався до української сторони з проханням перевірити причетність затриманих бойовиків до злочинів в Україні.

Президент Білорусі Аляксандр Лукашенка доручив запросити в Білорусь генеральних прокурорів України та Росії для розгляду в ситуації із затриманими бойовиками приватної військової компанії Вагнера. Про це повідомила БелТа у четвер, 6 серпня.

Лукашенка зазначив, що генеральним прокурорам Білорусі, Росії та України потрібно «зібратися і разом у всьому розібратися»: «Робіть, як ви вважаєте за потрібне. На підставі наших законів, міжнародно-правових актів прийміть рішення по цих хлопцях. Як приймете втрьох, так і буде».

В Офісі генпрокурора України Ірини Венедіктової «Українській правді» повідомили, що дадуть відповідь лише після офіційного запрошення.

Нагадаємо, у ніч на 29 липня під Мінськом  працівники правоохоронних органів Білорусі затримали понад 30 бойовиків іноземної приватної військової компанії. Вони виявилися найманцями російської ПВК Вагнера. Стверджується, що правоохоронці отримали інформацію про прибуття на територію Білорусі понад 200 бойовиків для дестабілізації ситуації у період виборчої кампанії. 

29 липня заступник секретаря Ради національної безпеки й оборони України Сергій Кривонос заявив, що Київ може вимагати видачі уродженців України, яких затримали в Білорусі разом з іншими бойовиками. 30 липня Білорусь звернулася до української сторони з проханням перевірити причетність затриманих бойовиків до злочинів в Україні. 

Football news:

At the 1950 world Cup, Amateurs from the United States beat England. The coach of the Americans compared their players to sheep, and the author of the winning goal went missing
Dan Henderson made his debut for Manchester United at the age of 23. He made 141 appearances on loan
Shaka Hyslop: Many black players do not see the point in coaching courses, believing that they will not be called for an Interview
Barcelona have offered Norwich 5 million pounds for the loan of Aarons
Should, should not, but he will pass. It seems that Suarez dishonestly passed the EU passport exam-the scheme was revealed through wiretapping
Le Gras about Benzema: an Exemplary, wonderful player. Not sure if Deschamps will call him up again
Bale's agent: Real Madrid should kiss the floor Gareth walks on for what he has achieved at the club