Ukraine

Затверджено план проєкту впровадження е-квитка у Львові

Консорціум компаній Mikroelektronika spol s r.o. та SoftServe — Municipal Technologies LLC працює над впровадженням електронного квитка у громадському транспорті Львова. Станом на зараз, затверджено план проєкту. Наступний етап — детальний дизайн системи, тобто пропрацювання деталей її адаптації під потреби міста. Про це компанія Mikroelektronika повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Ми раді, що в нас є великий проєкт в Україні. Зараз ми працюємо над впровадженням електронного квитка для громадського транспорту в прекрасному місті Львові. План проєкту був затверджений минулого тижня, і все йде чітко за планом. Наразі ми перебуваємо на етапі формулювання детального опису системи та очікуємо на його затвердження до 15 серпня. Співпраця з командою міста Львова є професійною, усі суб'єкти, які беруть участь у проєкті, роблять усе можливе, аби завершити проєкт у терміни, прописані в контракті», — повідомляють у компанії.

За словами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрія Білого, детальний дизайн системи впливає на 2 основні частини проєкту: апаратну (придбання валідаторів, бортових комп’ютерів тощо) та програмну (адаптація програмного забезпечення під потреби міста).

«Наше завдання зараз — підсилити команду впровадження електронного квитка у Львові, щоб ми могли за 2 місяці оптимізувати план та прискорити його впровадження. Для нас ця система надзвичайно важлива та пріоритетна, і ми хочемо спільно з потужною командою прискорити план розгортання проєкту», — зазначив він.

Нагадаємо, переможцем тендеру на впровадження електронного квитка у Львові є чесько-український консорціум компаній Mikroelektronika spol s r.o. та SoftServe — Municipal Technologies LLC. Загальна максимальна вартість проєкту — 11,2 млн євро (10 млн євро — кредит ЄБРР, 1,2 млн євро — місцевий внесок). Консультант — австрійська компанія iC Conculenten.

Football news:

Klopp wants to work for the German national team. The DFB is also Interested in it
Cadiz, who retired, will sign Negredo
Zaa from crystal Palace showed racist threats from the instagram account. The police detained a 12-year-old (!) schoolboy
Ole Gunnar Solskjaer: no One wins alone, unless you're Maradona
Ocampos on Messi: you Look at him as a God, but he is real. Leo helps the players
Solskjaer on the martial-Rashford-Greenwood trio: Nothing new for Manchester United. Remember Ronaldo, Rooney and Tevez?
Josep Bartomeu: Barcelona have won La Liga 8 times in 11 years. Historic achievement