logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Збирають експонати: у ЧНУ створять музей історії

Збирають експонати: у ЧНУ створять музей історії

У Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича створять музей історії ЧНУ.

Про це йдеться на сайті університету, пише molbuk.ua.

" Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича – один із найстаріших класичних університетів в Україні. З ним пов’язані імена видатних науковців і педагогів, найвизначніші досягнення вітчизняної та світової наукової думки. З метою висвітлення та підтвердження славетного минулого та сьогодення нашого університету було вирішено створити музей історії ЧНУ " , - йдеться в повідомленні.

Експозиція має відобразити майже півтора сторічну історію навчального закладу. Та охопить перебіг створення університету, еволюції та розвитку з широкою характеристикою сучасного стану. Одна з експозицій віддзеркалить шлях, який торувала Резиденція від пам’ятки національного значення до об’єкту Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

" Для того, щоб достовірно та всебічно продемонструвати всю самобутність та колоритність нашого університету, музей потребує експонатів, які стануть яскравим свідченням минувшини. Для активного відновлення документів та пошуку архівних матеріалів з історії навчального закладу на кожному факультеті Чернівецького національного університету створено робочі групи " , - йдеться на сайті ЧНУ.

Тому організатори запрошують долучитися до створення музею та, у разі наявності, надати експонати.

" У разі бажання зробити свій внесок у збереження та передання історичної пам’яті наступним поколінням, запрошуємо вас долучитися до створення нових експозицій. Тож якщо ви володієте пам’ятними речами, які заслуговують отримати своє місце у музеї, ми чекаємо на вас " , - закликають організатори.

До співпраці запрошують усіх охочих.


Themes
ICO