Ukraine

"Зеленський показав, що тепер кожен навіжений може вважати теракт перформансом" – Тетерук (Відео)

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Фото antikor.com.ua

Екснардеп оцінив наслідки поступок Зеленського перед луцьким терористом

Дії Президента наштовхують громадян на радикальні кроки, вважає народний депутат VIII скликання Андрій Тетерук. Про це він розповів в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі".

На думку Тетерука, після подій у Луцьку, Президент, виконавши певні вимоги терориста, "відкрив скриньку Пандори". Тепер кожен навіжений може вважати, що брати людей в заручники, погрожувати використанням вибухівок або зброї – це перформанс, вважає екснардеп.

"Мене дуже обурило, коли канали Медведчука синхронно виставили опитування про те, чи готові громадяни України до радикальних дій, щоб тиснути на владу. А опитування це показало, що 70% нібито готові на це. Це вже позиція, яка формується за допомогою певних кроків влади", – зазначив Тетерук.

"У Луцьку і Києві терористи цілеспрямовано готувались до взяття людей в заручники та проголошення вимог. Маю сумніви, що це поодинокі моменти діяльності окремих громадян. Я б дуже не хотів, щоб це було якимсь сценарієм, яким нас будуть намагатись ввести у відповідний стан. Загроза життю і здоров’ю завжди негативно впливає на суспільство, і якщо хтось хоче системно вводити українське суспільство в стан, в якому емоції будуть переважати над здоровим глуздом, ми матимемо набагато гірші ситуації", – додав він.

Нагадаємо, в понеділок, 3 березня, в Києві терорист зайшов до приміщення бізнес-центру "Леонардо" й заявив, що в нього в рюкзаку бомба. Згодом спрецпризначенці "Альфа" затримали зловмисника.

Football news:

Hummels 0:2 in Augsburg: Borussia played well in many aspects, but did not create enough chances
Schalke have not won the Bundesliga in 18 consecutive rounds. The total score of the first two games of the season is 1:11
Real won with the help of VAR and decommissioned forwards. Jovic earned a penalty, mayoral a penalty
Robles on refereeing the match with Real Madrid and VAR: dubious episodes are always Interpreted in favor of top clubs
Conte on 4:3 with Fiorentina: impressed with Inter's attack. We didn't have enough balance, we paid for it
Zidane about 3:2 with Betis: real can get better and will. A difficult game, but we believed in winning until the end
Dest said goodbye to the Ajax players and will fly to Barcelona today (Gerard Romero)