Ukraine

Зеленський похвалив українців за дотримання карантину, а владу за "скоординовані дії"

Президент Володимир Зеленський відзначив скоординовані дії служб, які борються з коронавірусом, і похвалив українців за дотримання карантину. Про це йшлося під час традиційної наради з представниками уряду та правоохоронних відомств в суботу, передає Офіс президента.

"Хоч цифри поширення COVID-19 залишають бажати кращого, ми дійшли до моменту, коли одужує більше людей, ніж заражається. Це видно й по звітах кожної зі служб. Це означає, що наші скоординовані дії були правильними, й українці дослухалися до рекомендацій влади. Нам треба, як і раніше, рухатися відповідно до ситуації", – сказав Зеленський.

В той же час голова Нацполіції Ігор Клименко прозвітував, що за останню добу правоохоронці виписали 235 протоколів у зв’язку з порушенням карантину в установах, закладах громадського харчування та місцях торгівлі. 

Нагадаємо, в Україні другий день поспіль кількість тих, хто одужав від коронавірусу, перевищує кількість тих, хто захворів. Однак у Львівській області та Києві тривалий час добовий приріст становить не менше 100. 

Станом на 11 липня, за даними МОЗ, критеріям для пом’якшення карантину все ще не відповідають шість регіонів - Волинська, Донецька, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська та Чернігівська області.

Football news:

Maurizio Sarri: Juve are happy to have won perhaps the most difficult championship in the history of Serie A
Aubameyang is close to extending his contract with Arsenal until 2023
Rodri: Hazard is one of the best players in the world
We hit the Manchester United check for Alexis Sanchez: one goal – 11 million euros, a minute of playing time-20 thousand
Pep Guardiola: if Manchester City want to win the Champions League, they need to improve their defensive performance
The Premier League clubs voted against 5 substitutions next season
City has fought back from UEFA and is ready to update: Pep has 300 million on transfers, Ferran Torres and ake have already been taken, and Coulibaly is on the way