Ukraine

Зеленський позачергово скликав Раду та просить скасувати обмеження зарплат чиновників

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський president.gov.ua

У порядку денному – загалом 13 питань

Голова парламенту Дмитро Разумков підписав розпорядження про проведення позачергового засідання Верховної Ради у понеділок 13 липня. Серед іншого – на ньому розглянуть скасування раніше запровадженого обмеження зарплат чиновників.

Про це стало відомо із відповідного розпорядження на сайті ВР та законопроєкту №3708.

У порядку денному засідання, яке ініціював президент Зеленський, парламентарям пропонується проголосувати, щоб обмеження у 47 тис. грн (10 мінімальних заробітних плат) діяло не довше трьох місяців від дня запровадження граничної суми. 

Враховуючи, що відповідна норма була проголосована ще 13 квітня, то у випадку позитивного голосування – у той же понеділок, 13 липня, термін дії обмеження і завершиться.

У порядку денному загалом 13 питань, середи яких внесення змін до законів "Про ринок електроенергії", "Про держбюджет України на 2020 рік", до деяких законодавчих актів щодо соцзахисту в умовах карантину тощо.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні Верховної Ради 13 квітня проголосували внесення змін до Державного бюджету України на 2020 рік, згідно з якими на період карантину запроваджувалося обмеження на зарплати чиновників та суддів у 10 мінімальних зарплат – тобто до 47 230 грн.

Football news:

Southampton midfielder Schweinsteiger passed the examination before transfer to Tottenham
Jurgen Klopp: Tsimikas will fit perfectly in the Liverpool dressing room
Gradecki about the departure Bayer: Very disappointing. Let's try to win the Europa League next season
Barella about 2:1 with Bayer: We put to shame Inter's critics who doubted our unity
Tony about Pirlo at Juventus: Pogba would be the perfect gift for him. Andrea will start building the game from midfield
Solskjaer on Manchester United's victory: We reached the third semi-final of the season and now we want to reach the final
Mata on Manchester United's victory: The team is physically exhausted. It's not our best match, but it's important to win now