Ukraine

Зеленський разом з дружиною вшанували пам'ять жертв Голодоморів в Україні

Володимир та Олена Зеленські
Володимир та Олена Зеленські Офіс президента

У промові президент жодним словом не згадав Радянську Росію та заборонену нині комуністичну партію

Президент Володимир Зеленський приходив до Меморіалу жертвам Голодомору вранці. Разом із дружиною та представниками свого Офісу він приніс до скульптури "Гірка пам'ять дитинства" колоски та калину.

А ще виголосив промову. Звинуватив у Голодоморі тоталітарний сталінський режим. Втім, жодним словом не згадав Радянську Росію та заборонену нині комуністичну партію. Які, власне, і були творцями найбільшої трагедії українців.

"Ми вшановуємо наших предків, згадуємо про чорні сторінки історії та роки, які понівечили шрамами серце нашого народу. 1921-й, 1922-й та 1923-й. 1946-й і 1947-й. Та одні з найстрашніших – це 1932-й та 1933-й", – наголосив Володимир Зеленський, президент України.

"Причина смерті – українець". Саме такі записи в актах про смерть селян знайшли дослідники Голодомору в архівах Сумщини. Проте прикра помилка писаря відображає реальну причину загибелі мільйонів українців. В останню суботу листопада українці вшановують їхню пам'ять. За оцінками демографів, тоді страшною смертю померло близько чотирьох мільйонів українців.  Проте Інститут національної пам'яті припускає, що загиблих удвічі більше.

Football news:

Zlatan Ibrahimovic: Milan's Victory in the first round is worth nothing. I need to come to my senses
Alan Shearer: Foden reminds me of Gascoigne. Incredible midfielder, Pep has been patient and reaps the rewards
Simeone on the transfer of Suarez: In a conversation on the phone, I felt passion, energy. I see them on the field
Guardiola on 3:1 with Cheltenham: Did not lose heart even with the score 0:1. City had clear chances from the first minute
Antonio Conte: Inter need to do their job better, not look at the defeats of Milan
Stefano Pioli: There is no shame in defeats against Atalanta and Juve. After the second goal, Milan lost faith and did not return to the game
Gasperini on Gomez in Seville: I wish him all the best, wherever he goes