Ukraine

Зеленський: Шість років ми захищаємо свій суверенітет від російської агресії

Зеленський: Шість років ми захищаємо свій суверенітет від російської агресії
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський виступив з промовою у Верховній Раді з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України.

"Дорогі українці! Сьогодні, шостий рік поспіль, ми захищаємо свій суверенітет від російської агресії. Ми платимо за це високу ціну - життя наших громадян.

Сьогодні весь цивілізований світ визнає, що Україна робить усе для настання такого бажаного миру. Справедливого миру. Миру у нашому розумінні цього слова. Саме того миру, де державний суверенітет пануватиме в реальності, а не на папері.

Так. Ми втратили частину території, ми втратили своїх людей. І на жаль, ми не можемо повернути загиблих. Але повинні повернути усі свої території. Повернути віру у правду і справедливість. Щоб те, заради чого загинули наші герої, ніколи не виявилося даремним. Я переконаний, що шанс досягти це у нас, українців, є лише в одному разі - якщо всі ми об'єднаємося. Так само, як і 30 років тому", - сказав він.

Також Зеленський закликав політиків не сваритися.

"Шановні друзі, ​годі сварок та розбрату, годі маніпуляцій та політичних ігрищ. Годі ділити українців та ділитися самим. На владу чи опозицію, лівих або правих, червоних або синіх. ​Потрібно перестати бути політиками. Час - стати державними діячами. Людьми, що мають не великий апетит, а велику мрію - про єдину, сильну і непереможну Україну. ​Це - моя мрія і моя мета. Впевнений, що і ваша також", - заявив він.

Football news:

Manchester City are confident that Aguero will stay for another season, despite the Interest of Independiente
Willian agreed a 3-year contract with Arsenal. Salary-100 thousand pounds a week
Sanchez signed a contract with Inter until 2023. The club signed him for free
Arsenal players are against the dismissal of 55 employees of the club. The team took a pay cut to save the staff
We talked to the football player Tsiskaridze: he ate a dragonfly, knows 7 languages, is in shock from Makhachkala, travels the world and is just happy
David Silva is close to moving to Lazio. The club offered the 34-year-old midfielder a 3-year contract with a salary of 3 million euros per year
Roma announced the sale of the club to Friedkin for 591 million euros. Today the team plays with Sevilla in the Europa League