logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Зеленський в Ізраїлі вшанує пам'ять жертв Голокосту

Зеленський в Ізраїлі вшанує пам'ять жертв Голокосту

Президент України Володимир Зеленський відвідає Ізраїль, щоб взяти участь у заходах Світового форуму Голокосту, який відбудеться 22-23 січня в Єрусалимі,

Про це глава держави заявив в інтерв'ю виданню The Times of Israel.

Зеленський зазначив, що до останнього відкладав остаточне підтвердження візиту, оскільки точно не знав, коли в Україну повернуться тіла громадян, які загинули внаслідок катастрофи літака МАУ в Ірані.

Президент також підкреслив, що для нього важливо бути присутнім на церемонії, присвяченій 75-й річниці звільнення Освенцима, незважаючи на те, що йому не запропонували виступити.

«Наявна у нас статистична інформація показує, що кожен четвертий із євреїв, які загинули під час Голокосту, був українцем. Ось чому для українців дуже важливо вшанувати пам'ять жертв Голокосту. Тому я думаю, що було б справедливо, щоб президент України виступив із промовою», - вказав глава держави.

При цьому Зеленський додав, що «в ізраїльської сторони інший формат», але він у будь-якому разі буде присутній на церемонії.

Раніше президент України Володимир Зеленський розповів про своє єврейське коріння і сім'ю.

Themes
ICO