Ukraine

Зеленський вніс до Ради законопроєкти про допомогу підприємцям під час карантину

Володимир Зеленський у Верховній Раді
Володимир Зеленський у Верховній Раді 5 канал / Час. Підсумки тижня

Один документ – про одноразовы виплати ФОПам, інший – про зміни до Податкового кодексу

Два законопроєкти про допомогу підприємцям під час карантину вніс до Верховної Ради президент. Обидва позначив як "невідкладні", інформує "5 канал". Нині документи передали на розгляд профільним парламентським комітетам.

Законопроєкт пропонує одноразові виплати підприємцям, які можуть втратити частину прибутку через карантинні обмеження. А також працівникам, яких звільнити чи відправили у вимушену відпустку.

Згідно з проєктом закону, державна підтримка для малого та середнього бізнесу передбачена упродовж дії карантину та шести місяців після його скасування. По 8 тис. грн грн тим підприємцям, чий бізнес потрапив під заборону упродовж карантину – раніше пообіцяв у відеозверненні Володимир Зеленський.

Іншим законопроєктом він пропонує низку змін до Податкового кодексу. Зокрема, списати податковий борг, якщо підприємець не погасив борг до 1 листопада і сума не перевищує 3060 грн. Якщо ж підприємець винен державі 6800 тис. грн, то заборгованість можуть відстрочити до 29 грудня наступного року, йдеться в документі.

Зауважимо, що підприємці вже не раз виходили на протест – наприклад, через запровадження карантину вихідного дня. Казали, через рішення уряду втрачають близько 40% доходів.

Football news:

Zlatan and Lukaku had a conflict in the Italian Cup match
Zlatan scored 8 goals for Inter Milan. More than any other team
Alli is not training with Tottenham due to negotiations with PSG. He does not want to let Levi go
Batshuayi scored in the Premier League for the first time since October 2019
Valdarno about leaving the Youngster rent in the Arsenal and Real Madrid Player should not be so quick to give up. He did not have enough patience
Ighalo has announced his departure from Manchester United
Papu Gomez moved to Sevilla from Atalanta for 5.5+3 million euros