Ukraine

Зеленському варто частіше демонструвати підтримку антикорупційним органам – посол Великої Британії

Посол Британії Мелінда Сіммонс
Посол Британії Мелінда Сіммонс Facebook/Посольство Великобританії

Посол порадила президенту України частіше говорити про це

Президенту України Володимиру Зеленському варто частіше демонструвати підтримку органам, що покликані боротися з корупцією, заявила посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мелінда Сіммонс під час онлайн-заходу "Сполучене Королівство-Україна: Розмова послів".

"Щодо того, що президент має робити в найближчі дні після рішення Конституційного суду, то я вважаю, що важлива справа для кожного лідера, коли незалежні антикорупційні інституції опиняються під загрозою, у цьому разі полягає в тому, аби висловлювати підтримку. І насправді президент Зеленський це вже зробив. Але я стверджую, що він не робить це доволі часто, і, можливо, він має говорити про них набагато частіше. І я думаю, що він, імовірно, знає про це, оскільки багато хто з нас говорить йому це. Я також сказала йому, тому це не є секретом", наголосила вона.

Міжнародна спільнота вкладає величезні інвестиції для створення антикорупційних інституцій і співпрацює з Україною, додала Сіммонс.

Нагадаємо, Європейський Союз може тимчасово призупинити безвізовий режим з Україною через рішення Конституційного Суду про скасування відповідальності за недостовірне декларування.

Football news:

Unknown stories about Diego: as a child, there was not enough food for the whole family, my mother skipped dinner, at the first job I poisoned cockroaches
Pele on Maradona's death: I lost a great friend and the world is a legend
Due to Maradona's death, Boca juniors' playoff game in the Copa Libertadores was postponed for a week
Sterling's heel gave an assist to Foden in the Champions League match with Olympiacos
Messi on Maradona's death: he will stay with us because he is eternal
Jurgen Klopp: I Don't understand why you can let 2,000 people into the stadium for 60,000 spectators and the same 2,000 into the arena for 9,000
In honor of Maradona can rename the stadium of Napoli