Ukraine

Жінці, яка залишила помирати власне немовля на Сумщині, загрожує до 5 років за гратами: прокуратура повідомила про підозру

Роменською місцева прокуратура повідомила про підозру в умисному вбивстві своєї новонародженої дитини відразу після пологів 32-річну жительку с. Андріяшівка Роменського району. ЇЇ дії кваліфіковано за ст. 117 КК України.

Встановлено, що 15 травня 2018 року жінка, яка до цього приховувала свою вагітність від оточуючих, під час переймів пішла в покинутий сусідський будинок, де й народила дівчинку. Після цього жінка, не перев’язавши дитині пуповину, загорнула її в ганчір’я та куртку. Загорнуте немовля заховала в шухляді столу, після чого повернулась додому, — повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Тіло немовляти без ознак життя через декілька годин у покинутому будинку знайшла місцева жителька, яка й повідомила в поліцію. Правоохоронці того ж дня встановили особу, яка скоїла такий жахливий вчинок. Як з’ясувалось, підозрювана вже має неповнолітню дитину, проживає в цьому селі з матір’ю. Зі слів жінки, свою вагітність і факт народження дитини вона хотіла приховати, щоб уникнути осуду з боку односельців, оскільки незаміжня.

«Згідно висновку медиків дівчинка народилась живою вагою 2900 г. Смерть новонародженої настала від тяжкої асфіксії та масивної кровотечі із пуповини. Наразі вирішується питання про призначення судової психолого-психіатричної експертизи для визначення психічного стану підозрюваної», – повідомив Анатолій Гриценко, перший заступник керівника Роменської місцевої прокуратури.

У разі, якщо жінку визнають осудною, їй загрожує обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Нагадаємо, на днях у програмі «Один за всіх» 32-річна жінка, яка має добру репутацію, вищу освіту і займається вихованням 13-річного сина вперше розповіла про події того фатального дня у студії гостросоціального проекту.

Football news:

Jorge Valdano: if Real Madrid beat Granada, they will take La Liga
Josep Bartomeu: Messi will remain at Barca after his career ends
UEFA: For many alleged violations of Manchester City, the 5-year Statute of limitations has expired
CAS did not establish the majority of Manchester City's alleged violations
Manchester City: the Club welcomes the decision of the CAS and thanks for the correct judicial process
Mourinho's classic plan for big matches worked perfectly. Arteta's crude Arsenal is a convenient target
Bartomeu on Xavi in Barca: There is a time for everything. We are not looking for a coach right now