Ukraine

Зірка культової трилогії Гоббіт виказала бажання знятися в Україні

Ірландський актор Ейдан Тернер, який відомий за роллю гнома Кілі в трилогії режисера Пітера Джексона “Гоббіт”, став одним з іменитих гостей 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю і розповів про бажання знятися в Україні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в інтерв’ю УНІАН.

Роль в культовій трилогії “Гоббіт” принесла Ейдану Тернеру всесвітню славу. Завдяки цьому казковому персонажу актор став переможцем Empire Awards в номінації «Кращий чоловічий дебют» і здобув любов мільйонів шанувальників.

Після відвідин Одеського міжнародного кінофестивалю Тернер розповів, чим його полонила Одеса.

“Одеса – поки єдине українське місто, який я відвідав. Приїхав втретє, оскільки це місто мені дуже подобається, зокрема, архітектура. Подобається саме місто, яке за багатонаціональністю  нагадує рідний Дублін. До душі, що кінофестиваль проводиться влітку, і тут чудова атмосфера, чудова погода. Подобаються пляжі, їжа, сама програма фестивалю, який об’єднує всі хороші риси кінофестивалю.   Але особливо подобається проводити час на пляжі”, – розповів Тернер.

Також він додав, що з радістю прийняв би пропозицію знятися в кіно саме в Україні.

“Я б з радістю знявся у фільмі саме в Україні. У мене вже з’явилося стільки знайомих і так багато було про це бесід… Так що, цілком можливо, що щось подібне станеться. Упевнений, тут можна було б зняти чудовий фільм, задіявши в сюжеті місцеву архітектуру. Поки абсолютно не можу уявити, про що могло б бути це кіно, і яку роль я б зіграв, але місце для зйомок дуже подобається…”, – поділився актор.

Нагадаємо, нещодавно український фільм режисера Антоніо Лукича “Мої думки тихі” став лауреатом 54-го міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах  і отримав спеціальну нагороду журі.  Головну нагороду фестивалю – “Кришталевий глобус” – здобув болгарський фільм “Батько” Петара Валчанова і Крістіни Грозевої.

Нещодавно стали відомі переможці 72-го традиційного Канського кінофестивалю. На фестивалі в рамках основного конкурсу відбулися світові прем’єри одразу двох фільмів українського виробництва – “Додому” Нарімана Алієва і “Анна” Декель-Беренсона, а в програму “Особливий погляд” увійшла стрічка кримськотатарського режисера Нарімана Алієва “Додому”.

Football news:

Lukaku scored 20 goals for Inter in the first 30 rounds of Serie A and repeated the achievement of Ronaldo, Meazza and Niersch
Marcelo scored the 350th victory in the composition of the real world
Iturralde Gonzalez on the foul on Marcelo: a Clean penalty. Ramos' violation is also a penalty
Mandzukic terminated his contract with al-Duhail and can move to Milan or Benevento
Zinedine Zidane: I'm Tired of talking about Real Madrid winning thanks to the judges
Muniain about athletic-real: we See what is happening, in favor of which team everything is going
I stepped on Raul Garcia's foot, but I don't think it affected anything. ^ . Real Madrid Defender Sergio Ramos commented on the episode of the match of the 34th round of La Liga with athletic