logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Зламані ноги та шок: дитину в лікарні привалило дверима

Зламані ноги та шок: дитину в лікарні привалило дверима
У столичній дитячій поліклініці на 4-річного хлопчика впали троє металевих дверей. Фото - Facebook/Олександр Суворов

13 січня у столичній дитячій поліклініці №2 на 4-річного хлопчика впали троє металевих дверей.

Дитина отримала переломи тазостегнових суглобів та шок, розповів у Facebook родич хлопчика Олександр Суворов.

"Мама привела в поліклініку трьох маленьких дітей із вітрянкою. Поки в реєстратурі отримувала талон до лікаря - малий ненароком зачепив важкі металеві двері, які стояли підперті на стіну. В результаті троє металевих дверей привалили дитину. Напередодні тут проводили ремонтні роботи, але ніякої загороджувальної стрічки не було", - сказано в повідомленні.

Поряд стояли чоловіки, які підняли важкі двері.

"Швидка допомога їхала 20 хв і весь цей час дитина в шоковому стані лежала на підлозі. І поряд з нею лежала мама, яка хоч якось намагалася допомогти сину. Весь медичний персонал боявся брати відповідальність, тому всі чекали швидку", - додав чоловік.

"У мене досі перед очима та жахлива картина. Зайшла в поліклініку за направленням. Бачу, як піднімають двері і жахливий крик матері і малюка. Відразу викликала швидку. Бачу крихітку і зламані ніжки", - розповіла свідок Тетяна Репетун.

Хлопчика госпіталізовали в дитячу лікарню №1. Він потребує операції, але через вітрянку її перенесли.

Зараз ви читаєте новину «Зламані ноги та шок: дитину в лікарні привалило дверима». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Themes
ICO