Ukraine

Зміни щодо декларування отриманих пільг з податку на прибуток

   ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини 2017 рік 
ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини 2017 рік
переглянути
   Газета №35 (55) / 2014 
№35 (55) / 2014

переглянути


Головне управління ДПС у м. Києві звертає увагу платників податків, що наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2019 № 481 "Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств", податкову декларацію з податку на прибуток доповнено новим додатком ПП "Інформація про суми податкових пільг".


Суб'єкт господарювання, який не сплачує податки та збори у зв'язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та відображає інформацію про суми податкових пільг у податковій звітності, що подається контролюючому органу у строки, встановлені Податковим кодексом України.
Тобто, суб'єкти господарювання, які не сплачують податок на прибуток підприємств у зв'язку з отриманням податкових пільг, не подають до контролюючих органів Звіт про суми податкових пільг, а ведуть облік сум таких пільг, які відображаються у додатку ПП до декларації з податку на прибуток (вимоги п.п. 1 п. 2 постанови КМУ від 31.10.2018 № 891).
Додаток ПП вперше подається починаючи зі звітних періодів 2020 року.
Крім того, зауважимо, якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 Податкового кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинною на час подання такого розрахунку (п.50.1 ст.50 Податкового кодексу України).

 

Football news:

Messi bought a penthouse in Milan. It was reported that Inter is Interested in the player
Real advance refund the Youngster of rental Sociedade. Zidane is impressed with his performance
Barys 20 days before the start of the KHL: they do not know where to play, Legionnaires are cut off from the team
Areolaa returned to PSG after a loan spell at Real Madrid
Manchester United can lease Ousmane Dembele for a year with a buyout obligation
The rum is bought by a billionaire from the United States, who was filmed at Nolan in Dunkirk. His son fell in love with Rome while working with Ridley Scott
Hargreaves on Borussia's refusal to let Sancho go: this is a bluff. They are just trying to get more money out of Manchester United