Ukraine

Знайдений чайник приніс півмільйона доларів

Знайдений чайник приніс півмільйона доларів
Антикварна китайська посудина для вина XVIII ст. / Hansons

Маленьку антикварну посудину для вина в формі чайничка, яку випадково знайшли в гаражі під час прибирання, продали з аукціону за $497 тис.

Продали антикварну посудину XVIII ст. на британському аукціоні Hansons. Там її називають "знахідкою року". На ній стоїть клеймо китайського імператора Цяньлуна. Про це пише CNN.

Вага знахідки 362 грами. Древні емаль та мідь прикрашені квітковим мотивом. У посудини є ручка і носик. Власник антикварної речі успадкував її від діда, який купив річ під час ІІ світової війни на Далекому сході.

Власник з Південного Дербишира не знав, що за річ лежить в старій коробці під замком. Приніс в комісійний магазин, щоб експерт з антикваріату провів безкоштовну оцінку. Тільки там виявив, що знахідка – цінна.

Спочатку експерти оцінювали її в $25-50 тис. Проте вже на попередніх торгах на аукціоні ціна зросла до $191 тис. Змагалися за право дістати антикварну річ колекціонери зі США та Китаю.

У 2017-му аукціонний дім Hansons продав китайську античну тарілку XVIII ст., знайдену в Південному Дербиширі, за $292 тис. У 2016-му вазу періоду правління Цяньлуня за $826 тис.

Зараз ви читаєте новину «Знайдений чайник приніс півмільйона доларів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Coutinho was injured biceps muscle of the thigh
Napoli and Gattuso want to extend the contract for 2 years with a salary of 1.9 million euros plus bonuses
Ronaldo again tested positive for coronavirus. To play with Barca, you need a negative on Tuesday
Serginho Dest: Angry because of the defeat in the first Clasico. Real Madrid might have been sharper
Koeman failed the first Clasico: uncomfortable conditions for Messi, terrible pressure and failed substitutions
Ex-Atletico Vietto player moved to al-Hilal for 7 million euros
The match against Barca was Modric's 350th in Real Madrid. The Croat scored in this game