Ukraine

Знизити ризик смерті може одна звичка: дослідження вчених

Команда вчених з Австралії, Великої Британії та Ірландії встановила, що швидка ходьба може знизити ризик смертності від усіх причин, включаючи серцево-судинні захворювання.

У середньому цей ризик зменшувався на 20%, йдеться в British Journal of Sports Medicine. Такий показник збільшувався вдвічі серед людей, які старші 60 років.

До вибірки аналізу потрапили понад 50 тисяч жителів Великобританії. Учасники не страждали на серцево-судинні та онкозахворювання. Вони також повинні були спостерігати за власною фізичною активністю протягом чотирьох тижнів. Кожен учасник детально розповідав, як швидко і скільки він ходив.

Вчені зазначають, що швидка ходьба відповідала мінімум чотирьом милям, а це близько 6,4 кілометрів на годину.

Впродовж наступних 2 років науковці збирали інформацію про смерть усіх учасників вибірки від усіх причин. Вони окремо проводили аналіз смерті від серцево-судинних і онкологічних захворювань.

Науковці встановили, що люди з середньою швидкістю зменшили ризик передчасної смерті на 20% від усіх причин у порівнянні з тими, хто ходив повільно. Цей показник сягав 24% у тих, хто ходив швидко.

Для людей з середньою швидкістю ризик смерті від серцево-судинних захворювань був на 24% нижчий, а для тих, хто ходить швидко – на 21%.

Сильніший ефект вчені помітили у вибірці людей старше 60 років. Ризик передчасної смерті від серцево-судинних захворювань у людей з середньою швидкістю зменшувався на 46%, а зі швидкої ходьбою – на 53%.

До слова, науковці з канадського Університету Васеда виявили, що жувальна гумка під час піших прогулянок може допомогти у схудненні.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі

Football news:

Jurgen Klopp: We are not thinking about next season, but about this one. There is much more to come
Inter is ready to buy out Sanchez from Manchester United for 20 million euros (Goal)
Werder fans are the best: they supported the team with a tractor emblem and thanked the Union with a hundred cases of beer
Flick about the Cup final with Bayer: It will not be like in the championship. They can hurt us
Holland will play in Dortmund and under 9-m number from the next season
Solskjaere and Lampard are among the contenders for the title of best coach in June in the Premier League
Umtiti injured his left knee. He won't have surgery