Albania

Adelina tregon që ka shumë shije, merr gjithë vëmendjen me kombinimin e fundit

Adelina Ismaili merr vëmendjen me pamjen tërheqëse në imazhet e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, është gjithmonë shumë e komentuar për paraqitjet e saj.

Së fundmi, ajo po merret me prezantim si drejtuese e një emisionit që quajtur “Tetë-a-Tetê”.

Adelina ndërkohë është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Ajo ka pozuar e veshur në ngjyrë kafe me një palë doreza të po të njëjtës ngjyrë, ndërsa dukej mjaft atraktive.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar bukuroshen për pamjen e saj.

Adelina ka tash e sa kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, duke e vënë si target të sajin sivjet moderimin.

Football news:

Kiknadze and Meshcheryakov-out! Rabiner after Loko's defeat by Red bull
Real Madrid conceded 9 goals in 5 rounds of the Champions League group stage for The first time
Flick about 1:1 with Atletico: after Muller and Gnabry came on as substitutes, Bayern added to the movement
Muller scored his 47th goal in the Champions League and moved into 10th place ahead of Inzaghi. Zlatan and Shevchenko have 48 goals each
Liverpool and Porto broke into the Champions League play-offs - there are already 8 teams. Which ones? And who is about to be added to them?
Now Liverpool are also without Alisson. The group was won by his 22-year-old substitute with 0 minutes in the Premier League and the Champions League
Diego Simeone: In three games where there were draws, we deserved more