Albania

Afërdita i bën konkurrencë vajzës së saj, në këtë imazh nuk dallohet kush është nëna e kush bija

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të përformojnë në dasma e në festa të tjera familjare, shkruan ORAinfo.

Afërdita dhe vajza e saj nuk mungojnë as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Edhe në imazhin e fundit, duke i kushtuar vëmendje grimit dhe veshjes ato duken të mrekullueshme.

Në këtë imazh vështirë ta dallojmë cila është nëna e cila bija. Të dyjat po dukesh shumë bukur. /ORAinfo/

Football news:

Griezmann spoke with Hamilton and visited the Mercedes boxes at the Spanish Grand Prix
Barcelona feels that Neymar used it. He said that he wanted to return, but extended his contract with PSG (RAC1)
Aubameyang to the Arsenal fans: We wanted to give you something good. I am sorry that we could not
Atletico did not lose at the Camp Nou. Busquets' injury is the turning point of the match (and the championship race?)
Verratti injured his knee ligaments in PSG training. Participation in the Euro is still in question
Neymar's contract in one picture. Mbappe wants the same one
Manchester United would like to sign Bellingham in the summer, not Sancho. Borussia do not intend to sell Jude