logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Albania

Aurah Ruiz, nëna e djalit të Jese: Vazhdo të blesh diamante, rroba e vetura – derisa djali yt po vuan për gjërat bazë në spital

Ish-partnerja e Jese Rodriguez, Aurah Ruiz, e cila është nëna e djalit të futbollistit, Nyan, ka bërë një reagim në lidhje me sjelljet e ish-partnerit të saj gjatë kohës kur fëmija i tyre po qëndron në spital.

Çifti është ndarë në muajin janar, ndërsa Aurah ka shprehur pakënaqësinë e saj ndaj shpenzimeve të mëdha që bën lojtari i Stoke Cityt në kohën kur djali i tij po vuan në spital.

(Foto: InstaStory/Aurah.Ruiz)

“Fluturimi me aeroplan privat, publikimi i fotografive me një varg diamantesh që vlejnë mijëra euro, kur rrobat e fëmijës tënd lahen me duar në një lavaman dhe për të kujdeset dikush që qëndron në një karrige në spital”.

“Vazhdo të shpenzosh para me miqtë e tu, duke udhëtuar, duke blerë vetura dhe rroba të markave të shtrenjta, derisa fëmija jot po përjeton shumë probleme”.

(Foto: InstaStory/Aurah.Ruiz)

“Derisa unë kujdesem për djalin donë pa kurrfarë ndihme. Ti ke vendosur vetëm të na lëndosh”.

“Fillimisht, ma more të vetmin vend që e kisha për të pushuar, pastaj të vetmen kompani që mund të sillte ushqim në spital. Menjëherë pas, më the se familja ime dhe miqtë e mi duhej të paguanin për gjithçka.

“Familja ime duhet të udhëtojë me aeroplan thuajse çdo ditë, pas lodhjes së madhe nga puna, e gjitha kjo sepse ti nuk mund të ndihmosh. Sepse ata janë njerëz të vërtetë dhe e duan Nyanin”, janë disa nga fjalët e shkruara nga Ruiz në InstaStory.

Djali i tretë Jese ka lindur para kohe dhe me probleme shëndetësore, prandaj akoma është duke qëndruar në spital. /Telegrafi/

(Foto: InstaStory/Aurah.Ruiz)

The post Aurah Ruiz, nëna e djalit të Jese: Vazhdo të blesh diamante, rroba e vetura – derisa djali yt po vuan për gjërat bazë në spital appeared first on Telegrafi.

Themes
ICO