Albania

Barcelona përmbys gjithçka në ‘Camp Nou’

Asgjë nuk është e pamundur për Barcelonën, përmbys gjithçka në ‘Camp Nou’.

Barcelona ka përmbysur gjithçka në ‘Camp Nou’ dhe po e mund 3-0 Sevillën.

Me këtë rezultat, Barça është me nëj këmbë në finale të Kupës së Mbretit.

Në minutat shtesë, në atë të 95’, Martin Braithëaite ka shënuar për 3-0.

Barça tani do të tentojë të ruajë këtë rezultat deri në minutën e 120.

Barça po luan me një lojtar më shumë, pasi para se të përfundojë koha e rregullt, Fernando u ndëshkua me të dytin të verdhë dhe u përjashtua nga ndeshja.

Football news:

PSG are thinking of signing Messi, Kane or Salah if Mbappe leaves (Telefoot)
Malinovsky gave 2+ assists in two consecutive matches - the first such case in Serie A for 8 years
Arteta about 3-0 with Sheffield: Arsenal controlled the game. Perfect preparation for Slavia
Ronaldo threw the shirt on the field after the match with Genoa. Juve will not fine Cristiano - it could be a gift to bolboy
Saka suffered a thigh injury in Arsenal's match with Sheffield Wednesday
Mostovoy about Tedesco: He calmed down. I realized that football is not just about yelling and jumping on the edge
Mourinho on Sulscher's words: Sonny is lucky that his dad is better than Ole. The father should always feed the children. We need to steal food for them - steal