Deputeti i Partisë Socialiste Anastas Angjeli ka rezultuar pozitiv me koronavisur. BalkanWeb mëson se Angjeli është vetëkarantinuar.

Deri më tani nuk dihet se si është gjendja e deputetit socialist.

Kujtojmë se dje pozitiv rezultuan dhe ministrja e Infrastrukturës dhe Energjetikes, Belinda Balluku dhe guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko. Ditën e sotme në vendin tonë u regjistruan 319 raste me koronavirus, ndërsa humbën jetën 3 persona.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb