Albania

E frikshme/ Gjendet i vdekur brenda kamionit 45-vjeçari shqiptar pas disa ditësh

Tragjedi në zonën e shërbimit: në mëngjesin e sotëm, 26 tetor, zjarrfikësit ndërhynë përmes Rovigana në Monselice brenda një zone shërbimi për të hapur kabinën e një kamioni që ishte parkuar atje dhe ishte ndalur për disa kohë.

Brenda, u gjet trupi i pajetë i shoferit të kamionit. Zjarrfikësit arritën nga detashmenti Este, hapën kabinën e kamionit, duke gjetur burrin në ahur prapa sediljes së shoferit.

Bëhet fjalë për një 45-vjeçar me origjinë shqiptare i cili vdiq në vend nga një sëmundje e mundshme bërën të ditur kontrollet nga mjeku i SUEM.

Shqiptari dyshohet të ketë vdekur prej ditësh nga shkaqe natyrore. Në vendin e ngjarjes shkuan edhe urgjenca, ndërsa viktima do t’i nënshtrohet autopsisë për të përcaktuar saktë shkaqet.

h.b/dita

Football news:

ISCO could move to Sevilla in January. Lopetegui is personally Interested
Bilyaletdinov about the Champions League: Loco can leave the group. Unmotivated Bayern can be beaten in the 6th round
Zlatan Ibrahimovic: I Thought about retiring, but I wanted to change the mentality of Milan
Vasco da Gama sports Director: Balotelli will be like Maradona for us
Real Madrid won't buy Mbappe in the summer of 2021 due to the crisis (Le Parisien)
Ibra scores in 39, Buffon drags in 42, Ronaldo has no plans to finish. Is football really getting old?
Ziyech about who inspires him: Eden Hazard. A world class player