Albania

E rëndë në Gjirokastër, gjendet i pajetë një 57-vjeçar në kamionçinë, dyshohet se u godit me sende të forta nga bashkëudhëtari

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në qytetin e Gjirokastrës.

Një person i pajetë është gjetur brenda kamioninçinës së tij.

Sipas policisë, 57-vjeçari Gëzim Saraçi, i cili bënte përherë rrugën Polican-Suhë me kamionçinën e tij për të transportuar dru ose mallra të tjera, humbi jetën në rrethana të dyshimta.

57-vjeçari u gjet nga policia i vdekur brenda automjetit, ndërkohë që policia raporton se autori i vrasjes ka qenë bashkë me të duke udhëtuar.

Sipas uniformave blu, kanë filluar të grinden pas një konflikti të çastit, gjë që ka shtyrë autorit, tashmë të identifikuar, ta qëllojë me mjete të forta.

Policia ka shkuar menjëherë në vengjarje për zbardhjen e plotë të situatës si dhe kapjen e autorit.

j.l./ dita

Football news:

Barcelona's Interest in Isak Increased after Koeman's appointment. Larsson has a high opinion of the player (Mundo Seportivo)
Manuel Pellegrini: When you play against Real Madrid and var, it's too much
PSV and Porto are Interested in Barcelona midfielder PUC. He doesn't want to leave the club
Puyol about Barcelona: If we want to win the championship, we need to perform very well
Schalke sacked Wagner. The team has not won the Bundesliga since January
Iacini on 3:4 with Inter: Even a draw would be an unfair result, given how many chances Fiorentina created
Ramos Pro 3:2 with Betis: the Referee tried his best and didn't do anything intentionally