logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Albania

E “spostoi” Sokol Balla, Rudina Xhunga rikthehet në ekran?

Shpërndaj:

xhunga

TIRANE– Që nga koha kur Sokol Balla u larguar nga Top Channel për të shkuar në Vizion Plus me emisionin e tij, Rudina Xhunga nuk është shfaqur në ekran.

Balla mori kohën televizive të Rudina Xhungës dhe emisioni i saj u mbyll duke u zëvendësuar me emisionin e Sokol Ballës ‘Real Story’. Por duket se Xhunga nuk do të largohet nga ekrani pasi ka ndërmend të rikthehet edhe pse larg politikës.

Është Alketa Vejsiu ajo që ka njoftuar në Instagram se Rudina Xhunga do jetë e pranishme në emisionin e saj të ri ‘Në kurthin e pitër pan’. Alketa nuk ka dhënë detaje lidhur me pozicionin që do të ketë Xhunga, nëse ajo do ketë rol drejtues apo do jetë thjesht e ftuar.
yh6bn
(BalkanWeb)


Themes
ICO