Albania

E zbulon për herë të parë, Kryemadhi: E kalova Covidin. Ilir Metën e kam puthur në buzë po nuk e ka zënë!

Javën e kaluar Monika Kryemadhi u rizgjodh në krye të Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Ajo sonte është e ftuar në Open në Top Cannel ku ndodhet përballë gazetarëve për të folur për zgjedhjet në LSI dhe për të ardhmen e partisë së saj.

Kryemadhi tregoi në Open se ajo e ka kaluar Covidin. “Po e them këtu për herë të parë, nuk e kam thënë asnjëherë. Unë e kam kaluar Covid-19, pa asnjë shenjë.

Kur shkova për të bërë operacion për bajamet, mjekët italianë më thanë se e ke kaluar. Kam bërë dhe testin serologjik dhe katreguar që e kam kaluar. Nuk kam pasur asnjë shenjë. Jam e vetmja në familje që e kam kaluar”- tha Kryemadhi.

Prandaj duhet distanca dhe maska- ndërhyri Arjon Sulo.

“Po unë nuk puth kënd në buzë, vetëm Ilir Metën. E kam puthur dhe se ka zënë”- vijoi Kryemadhi.

Football news:

Solskjaer on 3-2 with Liverpool: Manchester United won on their own terms. It's a good feeling
Hames scored 10 (3+7) points in Everton's home matches. Away - 0
Suarez scored his 12th goal of the La Liga season. Messi has 11
Miller on the Manchester United defeat: Devastated. There is no second chance in knockout football
Game of Thrones actor on Liverpool: Manchester United would have been destroyed a year ago. Huge progress
Ricard Puig: It's a pretty tough season, I'm not used to playing so little. Scoring with a header is something unreal
Khabib: I am preparing for my debut in big football. I am a free agent