Refik Halili thyen heshtjen, një ditë përpara derbit të kryeqytetit, presidenti i Tiranës, në një interviste ekskluzive për News24 ka folur për impkatin e këtij takimi për të tashmen dhe të ardhmen e bardhebluve. Halili u shpreh i bindur se e vetmja mënyrë për të siguruar një vend në Kupat e Europës është të fitojnë përballë Partizanit, ndërsa nuk e përfshin klubin e tij në garë për titull, të paktën për momentin. Presidenti i Tiranës zbuloi edhe disa detaje shumë interesante në lidhje me merkato, të ardhmen e Taulant Seferit dhe të trajnerit Orges Shehi:

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb