Albania

FOTOT: Pas Shqipërisë, Panucci-n e braktis edhe partnerja?!

Ish-trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Christian Panucci, i ka dhënë fund lidhjes së tij 3 vjeçare të dashurisë me kërcimtaren Samanta Togni, të paktën kështu shkruajnë mediat rozë italiane.

“Style24.it” ka publikuar lajmin, por deri tani nuk ka pasur asnjë reagim nga palët.

Samanta Togni dhe Christian Panucci u njohën në spektaklin italian “Ballando con le stelle”, nga ku nisi edhe lidhja e tyre e dashurisë.

Ish-mbrojtësi i Romës është baba i një djali nga martesa e tij e parë që zgjati 9 vite.

Panucci qëndroi në stolin e Shqipërisë për afro dy vite, ndërsa u shkarkua për shkak të rezultateve të dobëta. Vendin e tij e ka marrë trajneri tjetër italian, Edy Reja.

Football news:

Ole Gunnar Solskjaer: I Think it was a penalty against Aston Villa
Philadelphia played in t-shirts with the names of black people who died at the hands of the police
Kompany tries everything at Anderlecht: he coached without a license (terrible), played 15 matches and invested 3 million euros in the club
Aston Villa coach on Manchester United penalty: A shameful decision
Paul Pogba: Winning the Europa League and the FA Cup are two of Manchester United's goals for this season
Manchester United's first ever Premier League win 4 consecutive games with a difference at least 3 goals
Brunu has scored 7 (4+3) points in his last 3 games for Manchester United