Albania

“I vetëm nuk mund të bëjë mrekulli”, shpërthen motra e Ronaldos: Nuk e kuptoj si luajnë kështu

Juventusi u mposht nga pika e bardhë në finalen e mbrëmshme ndaj Napolit, teksa 90 minutat përfunduan me rrjeta të paprekura.

Por, bardhezinjtë ishin autorë të një performance të dobët ndërsa vuajtën pa mundur të krijonin lojë të rrjedhshme e raste.

Kjo ka zhgënjyer edhe motrën e Kristiano Ronaldos, Elma Aveiro e cila mesa duket nuk ka kursyer nga kritikat trajnerit Sarri dhe shokët e skuadrës së portugezit.

Ajo shprehet se Ronaldo i vetëm nuk mund të bëjë mrekulli dhe se nuk e kupton se si Juventusi mund të luajë në këtë formë.

“Çfarë mund të bënte më shumë? I vetëm nuk mund të bëjë mrekulli. Nuk kuptoj si mund të luajnë në këtë formë. Ai është me kokën lart, më shumë nuk mund të bënte”, u shpreh motra e Ronaldos.

Football news:

Rummenigge on buying out Perisic from Inter: Bayern haven't decided yet
Director of Tambov that Melkadze will not play with Spartak: we do not have a free 3-5 million rubles
Juventus wanted to swap Ramsey for Ntombela. Tottenham refused
Klopp on players who have played less than 5 matches: They will receive a gold medal. If you are not from the Premier League, something from me
Messi may move to Manchester City (Fox Sports)
Salihamidžić on the transfer San to Bavaria: It can make the difference in the game. Now we have top-level variability on our flanks
Cavani is close to a contract with Roma