Opozita e Bashkuar kërkon mbledhjen e Këshillit Politik për ditën e nesërme.

Oerd Bylykbashi nga PD dhe nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili në një kërkesë të përbashkët, i propozojnë maxhorancës mbledhjen e Këshillit nesër në orën 12:00.

“Te nderuar kolege,
Ne vijim te mbledhjes se dites se premte, dt. 18.09.2020, kerkojme mbledhjen e Keshillit Politik per neser, e marte dt. 22.09.2020, per ne ora 12.00.”, thuhet në kërkesën e opozitës.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb