Albania

Kishin kënduar së bashku, janë kushërira – por Edita Sopjani dhe Adelina Berisha nuk flasin mes vete

Edita Sopjani dhe Adelina Berisha janë kushërira, por nuk flasin mes vete.

Edita Sopjani gjatë një interviste të dhënë së fundmi ka folur për planet e saj të martesës dhe jetesën e re në Gjermani. Gjatë intervistës për “Express Rozë”, këngëtarja nga Kosova u pyet gjithashtu dhe për raportin me Adelina Berishën, kushërirën e parë.

Shpeshherë në media është përfolur se Edita nuk gëzon një raport të mirë me Adelinën pasi asnjëherë nuk janë parë bashkë. Por si qëndron e vërteta? “Nuk është e vërtetë që nuk kemi raporte të mira, jemi familjare, nganjëherë dhe motra me motrën dallon dhe nuk është se përshtatet në mënyrën më të mirë për me qenë shoqe të zemrës.

Kjo është e gjitha. Njerëzit na komentojnë, por ajo vjen tek unë dhe shkoj tek ajo dhe nuk kemi ku e çojmë njëra-tjetrën. Kemi raporte të mira por ndoshta jo më të mirat në botë.“, tha Edita duke nënkuptuar se gjërat mes tyre nuk janë dhe aq mirë. Por a do të jetë Adelina pjesë e dasmës së saj që do të mbahet në Korrik?

“Patjetër. Ajo momentalisht ka udhëtuar në Amerikë dhe besoj se nëse është këtu, patjetër që do të jetë. Ftesën e ka, mbetet tek ajo nëse do të vijë si çdo mysafir tjetër.”, tha Edita.

Football news:

Mkhitaryan on relations with Mourinho: What happened in Manchester remains in Manchester
FIFA and UEFA rejected the request of the Basque Country Football Federation for recognition as an independent member of organizations from Spain
Belarus will host the 2022 World Cup qualification matches at the Tsentralny Stadium in Kazan
Gerard Pique: We are waiting for Messi to sign a new contract. We want him to be with us
Shomurodov flew to Rome. Today he will undergo a medical examination for Roma
Arsenal discussed the deal for Lautaro, communicating with Inter on Bellerin. The striker is Interested in the transfer
Arsenal bought defender White from Brighton for 50 million. This is a logical increase, although the club, of course, overpaid